Výhodná nabídka s dodáním do  4  týdnů
Základní typy nábytku vyrábím podle předchozích již vyráběných modelů. Výroba dalších kusů je proto rychlejší a pro vás i levnější. Při objednání jednoho kusu, více stejných nebo podobných kusů jsem schopen slíbit krátký termín. Stále platí možnost výběru libovolného odstínu a výroba na míru podle vašich požadavků. Nabídka platí pro volně stojící nábytek, nikoliv vestavěný s montáží.

Nabídka 4týdny do odvolání zastavena. Pouze CNC obrábění podle dohody. 

Psací stůl

4-zásuvkový 3.700,-  /   se skříňkou s policí a dvířky 2.500,-  /  se skříňkou s policí a bez dveří  2.200,-

120x60cm, Bílé lamino 18mm, ABS hrany, kolečkový částečný výsuv FGV bez tlumení, úchyt v hodnotě 50,-/ks, cena je za stůl ve smontovaném stavu

Výroba na míru, libovolný rozměr, libovolný odstín, záruka 10 LET na pevnost spojů

Skříně, skříňky, komody

Jednoduché skříně policové nebo šatní, komody policové nebo s šuplíky, noční stolky... a další drobný úložný nábytek

Jídelní a konferenční stoly

Vlastní konstrukce jídelních stolů s výbornou pevností, libovolný rozměr a možnost rozkládací verze. Díky obrovskému množství odstínů jednoduše přizpůsobíte k vaší kuchyni nebo obýváku.

Ceny od 3.000,-

Postele

Jednolůžka i dvojlůžka, postele do ložnic, dětské postele, postele s další výsuvnou postelí, postele s úložným prostorem. Doporučuji šuplíky s vlastním pojezdem - maximální využití prostoru, pohodlný přístup dovnitř a především - nejezdí po podlaze a neničí vaši krytinu.

Ceny od 4.000,-

Psací stoly

Rovné, rohové, se skříňkou a policí, se šuplíky, s prostorem na počítač, tiskárnu...

 Ceny od 1.800,-

     Chcete  využít nabídku s dodáním            do 4 týdnů ?

Další nabídka

Na vestavěný nábytek, větší skříňové celky, konstrukčně složitější kusy a jiné větší zakázky s montáží i bez montáže přijímám záznamy do pořadníku.